14 June, 2015

Odzew na spływ rzeką Dniestr 01-03.05.2015r.

Autor: Marcin 38 lat, Polska. 
Witam wszystkich, szczerze polecam firmę Carpathions outdoors i jej założyciela Saszę, jako organizatora aktywnego wypoczynku na Ukrainie. Ja z rodziną, żoną, córką 13 lat i synem 10 lat i wybieraliśmy się w góry, ze względu na warunki pogodowe Sasza rekomendował zmianę wycieczki na spływ po Dniestrze.

Do naszej rodziny dołączyło jeszcze dwóch turystów Igor i Wołodia i wraz z kapitanem Saszą stworzyliśmy na 3 dni zgraną załogę katamaranu.

Wspaniały wypoczynek, na dzikiej przyrodzie, piękne krajobrazy Dniestrowsiego kanionu zarówno z dołu z poziomu rzeki jak i z góry, z otaczających skał na które „wspinaliśmy się”

Trzy dni z dala od cywilizacji, w dzień na katamaranie, wieczorem przy obozowym ognisku, noclegi w namiocie, smaczne jedzenie przygotowywane na ognisku, dla mnie wspomnienie studenckich czasów, dla dzieci pierwsze takie doświadczenie w życiu i to wszytko przy perfekcyjnej organizacji każdego szczegółu przez organizatora.

Po tak przygotowanym wyjeździe można z pewnością powiedzieć, że na Ukrainie jest serwis turystyczny. Na pewno wraz z Carpathions outdoor –em wybierzemy się tak, jak planowaliśmy jeszcze w góry, może nawet w tym roku:)